Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Μονουλικός κινητός ολοκληρωμένος εξοπλισμός επεξεργασίας λυμάτων Ταχεία εγκατάσταση για αγροκτήματα / γραφικά μέρη / εργοτάξια
| Παραγωγικότητα: | 500 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
| Δυναμικό: | 380 V |
Εργοστάσιο Επεξεργασίας Λυμάτων Ολοκληρωμένης Αφαίρεσης Αζώτου και Φωσφόρου για Ανάκτηση Υδάτινων Πόρων
| Παραγωγικότητα: | 7500 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| Δυναμικό: | 380 V |
Συσκευές επεξεργασίας αποβλήτων
| Παραγωγικότητα: | 5-50 m³/h |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
| Δυναμικό: | 380 V, 220 V |
Σύστημα Επεξεργασίας Λυμάτων MBR/MBBR σε Εμπορευματοκιβώτιο με Ηλεκτροπηκτικό / Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων για Οικιακή, Βιομηχανική και Νοσοκομειακή Χρήση
| Παραγωγικότητα: | 2000 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Βιολογική θεραπεία κρεβατιού |
| Δυναμικό: | 110 V, 380 V, 220 V |
Προϊόντα με μεγάλη ζήτηση 300m³ Ολοκληρωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων FRP, Απευθείας Πηγή Εργοστασίου
| Παραγωγικότητα: | 2000 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Χαλάρωση |
| Δυναμικό: | 380 V |
Εξοπλισμός επεξεργασίας αποβλήτων συσκευασίας υψηλής απόδοσης για διαχείριση λυμάτων Συσκευασμένη μονάδα αποβλήτων για αυξανόμενες ανάγκες
| Παραγωγικότητα: | 200 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
| Δυναμικό: | 220 V, 380 V |
Ενσωματωμένο Σύστημα Καθαρισμού Εξοπλισμού Επεξεργασίας Λυμάτων
| Εύρος χωρητικότητας: | 5-5.000 τόνοι/ημέρα |
|---|---|
| Υλικό: | Πάνελ από χάλυβα ψυχρής έλασης CNC |
| Χαρακτηριστικά: | Ανθεκτική δομή, προσαρμόσιμη αισθητική, αποτελεσματική θεραπεία: |
Ολοκληρωμένο Σύστημα Επεξεργασίας Λυμάτων με Πολυσταδιακή Διαδικασία για Βιομηχανικές και Δημοτικές Εφαρμογές και Εξατομικευμένο Σχεδιασμό
| Παραγωγικότητα: | 1000L/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
| Δυναμικό: | 380 V, 220 V |
Μηχανή αποχέτευσης λάσπης από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων Αποχέτευση αποβλήτων PLC 1000L
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 1000L/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Ρουλεμάν |
Ηλεκτρονική συσκευή, ηλεκτρονική συσκευή
| Τύπος επεξεργασίας: | Φιλτράρισμα, ανταλλαγή ιόντων |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 50000L/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Υπό πίεση δοχείο, αντλία, εργαλεία, κινητήρας, κινητήρας, PLC |

