Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ industrial water treatment machines ] αγώνας 188 προϊόντα.
100m3 ημερησίως Συσκευασμένο σύστημα βιολογικής επεξεργασίας αποβλήτων
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 3 έτη |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, μηχανή, μηχανή |
| Παραγωγικότητα: | 500 λίτρα/ώρα |
Πλήρως αυτόματο σύστημα διήθησης νερού με αντίστροφη όσμωση 10kw από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Δύναμη: | 10 kW |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα επεξεργασίας νερού RO |
| Εφαρμογή: | Φιλτράρισμα |
Ποτισμός Συστήματα καθαρού νερού με διήθηση ορυκτών 2000L/ώρα Εμπορικά συστήματα αντίστροφης όσμωσης
| Παραγωγικότητα: | 2000L/h |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 150 κλ |
| Βάρος: | 195kg |
Καθαρισμός CO Αέρια εξάτμισης Μηχανήματα επεξεργασίας αποβλήτων αερίων από βιομηχανική διαδικασία κατασκευής
| Ονομασία του προϊόντος: | Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | καθαρισμός αερίων αποβλήτων |
| Λειτουργία: | Επεξεργασία βιομηχανικών αερίων |
Πλωτά πλοία και αλιευτικά πλοία Σύστημα αφαλάτωσης νερού Πιεστική χρήση νερού Μικρό RO υδατοπαραγωγός
| Βάρος: | 350 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 350 * 100 * 165CM |
| Δύναμη: | 0.5~5.5Kw |
Μηχανή αποβρύθμισης λάσπης με πολλαπλές πλάκες Στρογγυλοστάσιο και αυτόματο SS304/SS316L 2510*900*1300
| Υλικό: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
|---|---|
| Βάρος: | 300-1000 |
| Μέγεθος: | 2510*900*1300 |
Παρασκευαστής Άμεση ΜΒΡ ολοκληρωμένο σύστημα εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων ΜΒΒΡ
| Τύπος επεξεργασίας: | Αντίστροφη όσμωση, διήθηση, αφαλάτωση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 380V |
| Ισχύς (W): | 5kW |
Βιομηχανική διήθηση με μεμβράνη RO Σύστημα ανακύκλωσης λυμάτων 5-500m3/h Για εργοστάσιο υφαντουργίας
| Βάρος: | 1-3000kg |
|---|---|
| Ονομασία: | σύστημα ανακύκλωσης νερού |
| Δυναμικότητα: | 5-500m3/h |
SS304/SS316 Φίλτρο οθόνης περιστροφικού τύμπου Καθαρισμός λυμάτων αποβλήτων αποβλήτων αποβλήτων αποβλήτων αποβλήτων αποβλήτων
| Χρήση: | Αυτόματο χημικό σύστημα επεξεργασία νερού σειρά συσκευής δοσολογίας |
|---|---|
| Υλικό: | SS304/SS316 |
| Ονομαστικός όγκος: | 00,5-3,0m3 |
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού με ηλεκτρική ενέργεια με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Παραγωγή του γλυκού νερού |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρική ενέργεια |

