Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
1.2KW Βιομηχανική καθαρισμός θαλασσινού νερού Ro Εγκατάσταση επεξεργασίας νερού Χρησιμοποιούμενο εξοπλισμό μεταλλικού νερού Γεννήτης όζοντος
| Μέγεθος: | 125*40*158CM |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2KW |
| Δραστηριακή τάση: | Δυναμικό ρεύματος |
Τελευταία τεχνολογία ZLD εξατμιστήρας βιομηχανικού επεξεργαστηρίου αποβλήτων εργοστασίου εξοπλισμός 380V 50Hz 3 φάσεις από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Ονομασία του προϊόντος: | Απόβλητο ύδωρ βιομηχανίας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Απομακρύνετε Το Επιβλαβές Υλικό |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Ανθεκτικός Εξοπλισμός Αφυδάτωσης Ιλύος Τύπου Βίδας από Ανοξείδωτο Χάλυβα για Λύματα της Βιομηχανίας Τροφίμων
| Τύπος επεξεργασίας: | συγκόλληση και μηχανική επεξεργασία |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/380V |
| Εξουσία: | 1,2 kW |
Ανοξείδωτο ατσάλι Μηχανή αφυδάτωσης ιλύος Πρέσα κοχλία Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων Αφυγραντήρας ιλύος Αποδοτικός
| Τύπος επεξεργασίας: | Μαλάκυνση, αντίστροφη όσμωση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V |
| Ισχύς (W): | 800W, 1kW |
330 kg Εξυγίανση επεξεργασίας νερού με αντίστροφη όσμωση Υλικό καθαρισμού UPVC σωλήνα 98% ποσοστό αφαλάτωσης
| Παραγωγικότητα: | 500L/h |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 330 κιλά |
| Εφαρμογή: | Απολύμανση νερού |
Υπογειακά ύδατα Συστήματα επεξεργασίας νερού από βραχύ πηγάδι Εξοπλισμός καθαρισμού νερού 2000LPH Επεξεργασία πόσιμου νερού 3.75KW
| Δύναμη: | 3.75KW |
|---|---|
| Τιμή: | OEM price |
| Προαιρετικό μέρος: | Γεννήτης υπεριώδους φωτός/οζονίου |
Κουτί απορρόφησης ενεργού άνθρακα Επεξεργασία βιομηχανικών αερίων αποβλήτων με 200kg ενεργού άνθρακα 10000m3/h
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ |
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού αλμυρών πηγαδιών Σταθμός αφαλάτωσης για βιομηχανικό θαλασσινό νερό Αντίστροφη όσμωση Καθαρό νερό
| Παραγωγικότητα: | 40000L/H |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Υλικό: | Δαστική θήκη ή γυμνή συσκευασία |
Πολυλειτουργικό εργοστάσιο επεξεργασίας βιομηχανικών λυμάτων
| Ονομασία προϊόντος: | Μέσα φίλτρου MBR |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας: | Αυτοματοποιημένο |
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
110V/220V/380V μονάδα επεξεργασίας λυμάτων για αστικά λύματα
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή, PLC, αντλία, κινητήρας |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμη |

