Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment plant ] αγώνας 281 προϊόντα.
Αντοχή στη διάβρωση Σπρέι Επεξεργασία αποβλήτων αερίων Στοιχειών καθαρισμού Πύργοι Πολυλειτουργικό
| Ονομασία του προϊόντος: | Όξινος πύργος καθαρισμού υδρονέφωσης |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Πύργος καθαρισμού αερίων αποβλήτων |
| Χρήση: | επεξεργασία αερίων αποβλήτων |
Εργοστάσια επεξεργασίας αποβλήτων αερίων PLC Κουφάκι στεγνού φίλτρου για βιομηχανική αποσμητική και καθαριστική οσμών
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, εργοστάσιο παραγωγής, εργοστάσιο τροφίμων και ποτών, αγροκτήματα |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 200 |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
Παρασκευαστής Άμεση ΜΒΡ ολοκληρωμένο σύστημα εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων ΜΒΒΡ
| Τύπος επεξεργασίας: | Αντίστροφη όσμωση, διήθηση, αφαλάτωση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 380V |
| Ισχύς (W): | 5kW |
Ενσωματωμένη μονάδα επεξεργασίας βιομηχανικών λυμάτων για αστικά και αγροτικά οικιακά λύματα
| Τύπος εμπορίας: | Ζεστό προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Κύπελλο πίεσης |
Νέος εξοπλισμός εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων βιομηχανικών και οικιακών αποβλήτων 50 τ/ημερησίως συσκευασμένος σε κοντέινερ
| Τύπος εμπορίας: | Ζεστό προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
Συσκευές εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων Συσκευές επεξεργασίας λυμάτων / MBBR / MBR 10-300 m3/h
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, μηχανή, PLC |
Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, αντλία, κινητήρας, κινητήρας, PLC |
| Παραγωγικότητα: | 500 λίτρα/ώρα |
Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων Ενσωματωμένο ιατρικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων 80t/ημέρα
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Τεχνουργήματα, συσκευές πίεσης, αντλία, μηχανή, σύστημα MBR |
| Παραγωγικότητα: | Εξαρτάται από την ικανότητα |
ODM Ηλιακή ενέργεια Βιομηχανικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων Απορριμματιστικό αποβλήτων υψηλή απόδοση
| Διάμετρος (m3/ημέρα): | 20m3/ημέρα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Διήθηση με σιτήρα AO+Bacteria |
| Τεχνολογία: | Ηλιακή ενέργεια (220V συμπλήρωμα κύριας ισχύος) |
Σφαγείο Εργασιακό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων 3000L/h BOD Απομάκρυνση οικιακών λυμάτων
| Τόπος καταγωγής: | Χενάν, Κίνα |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 3000L/H |
| Βάρος (kg): | 4000 κλ |

