Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment plant ] αγώνας 281 προϊόντα.
Πακέτο Αποβλήτων Mbr Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων βιομηχανικό 1-300 L/H
| Τύπος εμπορίας: | Ζεστό προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
Ενσωματωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων Υπόγειου Τύπου για Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Αστικών Λυμάτων Αγροτικών Περιοχών
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 110V, 380V |
| Ισχύς (W): | 2.2kW |
Οικιακό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων για 50-150 άτομα Ενσωματωμένο / STP / Προσαρμοσμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων
| Ικανότητα: | 30 m³/d |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Διάσταση (l*w*h): | 5*2*2m |
Συμπληρωματικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων με αντλία και κινητήρα PLC
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 5000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Αντλία, Ρουλεμάν, Κινητήρας, PLC |
Τεχνολογία βιοαντιδραστήρα με μεμβράνη PVDF Mbr Μονουλική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων
| Συνολική επιφάνεια μεμβράνης: | 360m3 |
|---|---|
| Ρύση νερού: | 100 m3/ημέρα |
| Λειτουργία: | Αυτοματοποιημένο |
Επεξεργασία λυμάτων Ηλεκτρονική συσκευασμένη συσκευασία αποβλήτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 380V, 110V |
| Ισχύς (W): | 3KW, 5kW, 10KW |
Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων οικιακών χρήσεων σε δοχεία Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων
| Δυναμικό: | 220V, 380V, 110V |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση, βιολογική AO |
| Ισχύς (W): | 3kW, 2kW |
Αυτόνομο Σύστημα Επεξεργασίας Λυμάτων με Διαχωρισμό Άμμου-Νερού και Σύστημα Φιλτραρίσματος Υψηλής Απόδοσης
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 270 M3/h |
| Βασικά εξαρτήματα: | Κιβώτιο ταχυτήτων, ρουλεμάν, γρανάζι, κινητήρας, PLC |
Εγκατάσταση επεξεργασίας βιομηχανικών αποβλήτων 500L/h
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
Σύστημα ανακύκλωσης νερού πλυντηρίου αυτοκινήτων με παραγωγικότητα 5000L/ώρα και μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με ισχύ 5KW
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| παραγωγικότητα: | 5000 λίτρα/ώρα |
| weight (kg): | 8000 |

