Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ reverse osmosis water filtration system ] αγώνας 80 προϊόντα.
Βιομηχανική διήθηση με μεμβράνη RO Σύστημα ανακύκλωσης λυμάτων 5-500m3/h Για εργοστάσιο υφαντουργίας
| Βάρος: | 1-3000kg |
|---|---|
| Ονομασία: | σύστημα ανακύκλωσης νερού |
| Δυναμικότητα: | 5-500m3/h |
Ηλεκτρική ενέργεια Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού Στυλ συστήματος RO θαλασσινού νερού Δομή πλαισίου SS316 από ανοξείδωτο χάλυβα 304 FRP
| Πηγή: | Νερό της θάλασσας |
|---|---|
| Χρήση: | Σύστημα αφαλάτωσης |
| Δομή πλαισίου: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304/FRP/SS316 |
100% ηλεκτρικό εξοπλισμό αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Ηλεκτρικό |
| τάση: | 110V / 220V / 380V 50hz Προσαρμοσμένο |
Ολοκληρωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων MBR με PLC και Αντλία 150 Τόνων Ημερήσιας Ικανότητας 1 Έτος Εγγύηση
| Τύπος επεξεργασίας: | Αντίστροφη όσμωση, διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 5000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Αντλία, plc |
SS316 Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού Πηγή Στυλ θαλασσινού νερού Σύστημα RO Θέμα Δομή Ατσάλι 304
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ηλεκτρικό |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Δομή πλαισίου: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304/FRP/SS316 |
Φαρμακευτικό σύστημα ανακύκλωσης λυμάτων 200L/H 200 kg για βιώσιμα εργαστήρια
| Δυναμικότητα: | 200L/h |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Φιλτράρισμα με μεμβράνη UF & RO |
| Πηγή νερού: | Χημικά λύματα |
Ολοκληρωμένος εξοπλισμός επεξεργασίας λυμάτων για την επεξεργασία υγρών αποβλήτων κλωστοϋφαντουργίας και βαφής, μονάδα επεξεργασίας λυμάτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V, 110V, 220V |
| Ισχύς (W): | 800W, 4000W |
Παρασκευαστής Άμεση ΜΒΡ ολοκληρωμένο σύστημα εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων ΜΒΒΡ
| Τύπος επεξεργασίας: | Αντίστροφη όσμωση, διήθηση, αφαλάτωση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 380V |
| Ισχύς (W): | 5kW |
Επεξεργασία λυμένων υδάτων Συσκευή αντίδρασης PAM+ PAC+PH Συνδυασμός με DAF
| Τύπος επεξεργασίας: | Αντίστροφη όσμωση, διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 10000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Κιβώτιο ταχυτήτων, δοχείο πίεσης, αντλία, γρανάζι, ρουλεμάν, κινητήρα, κινητήρα, plc |
Μονάδα αφαλάτωσης δοχείων 500m3/ημέρα
| Εφαρμογή: | Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού |
|---|---|
| Ποσοστό αφαλάτωσης: | 98.5% |
| Υλική σύνθεση: | SUS316 ανοξείδωτο |

