Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ waste water treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Ολοκληρωμένο σύνολο εξοπλισμού εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Κύπελλο πίεσης |
20 m3/ημέρα AO AAO MBR MBBR Συσκευές επεξεργασίας λυμάτων σε δοχεία για τα οικιακά αποβλήτα βιομηχανικών σφαγείων
| Τύπος εμπορίας: | Ζεστό προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
ενσωματωμένο συσκευασμένο εμπορικό σύστημα εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
| Παραγωγικότητα: | 100L/Hour |
Προσαρμοσμένο εξοπλισμό επεξεργασίας αποβλήτων MBR
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Υπό πίεση δοχείο, αντλία, ρουλεμάν, PLC |
| Παραγωγικότητα: | 50000 λίτρα/ώρα |
Ενσωματωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων Υπόγειου Τύπου για Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Αστικών Λυμάτων Αγροτικών Περιοχών
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 110V, 380V |
| Ισχύς (W): | 2.2kW |
ODM Factory 20m3/d Ηλιακή ενέργεια Βιομηχανικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων Υψηλής απόδοσης αποχετευτικός αποσβεστήρας
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, PLC, ανεμιστήρας, φωτοβολταϊκό, πάνελ, μπαταρία, φίλτρο βακτηρίων |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 20 m3/ημέρα |
| Βάρος (kg): | 4000 κλ |
Μηχανή αφαλάτωσης θαλασσινού νερού 1000L 2000L
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 500L/h |
| Βάρος (kg): | 1050 κλ |
Βιομηχανικό σύστημα καθαρισμού θαλάσσιου νερού RO Εγκαταστάσεις επεξεργασίας νερού Χρησιμοποιούμενη μονάδα
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Βάρος: | 500 κιλά |
| Δύναμη: | 1.5kw |
ODM Ηλιακή ενέργεια Βιομηχανικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων Απορριμματιστικό αποβλήτων υψηλή απόδοση
| Διάμετρος (m3/ημέρα): | 20m3/ημέρα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Διήθηση με σιτήρα AO+Bacteria |
| Τεχνολογία: | Ηλιακή ενέργεια (220V συμπλήρωμα κύριας ισχύος) |
75GPD Επεξεργασία νερού Ro Membrane Residential Water Purifier Membrane For Ro Water Filter Parts
| Παραγωγικότητα: | 75 GPD |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 0,34 κλ |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μεμβράνη αντίστροφης όσμωσης |

