Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ waste water treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Συσκευή απολύμανσης θαλασσινού νερού σε δοχεία
| Αποδόσεις νερού: | 5T/D~500T/D |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία νερού: | 5~40°C |
| Κλίμακα παραγωγής νερού: | 5T/D~500T/D |
Επεξεργασία λυμάτων Σκουπιδοτενεκέ Πλακέτα σχάρας Σκηνή μηχανικής λεπτής ράβδου Ss 304 7.5kw
| Υλικό: | ΣΤ 304 |
|---|---|
| Βάρος: | 200 --- 2000 kg |
| Μέγεθος: | 1x1x2---10x4x2m |
80g/h Ρυθμίσιμη μηχανή όζοντος Κουάρτζος σωλήνας γεννήτης όζοντος για εμφιαλωμένο πόσιμο νερό
| Βάρος: | 11 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1040*180*180mm |
| Δύναμη: | 560 |
Βιομηχανική διήθηση με μεμβράνη RO Σύστημα ανακύκλωσης λυμάτων 5-500m3/h Για εργοστάσιο υφαντουργίας
| Βάρος: | 1-3000kg |
|---|---|
| Ονομασία: | σύστημα ανακύκλωσης νερού |
| Δυναμικότητα: | 5-500m3/h |
Επαγγελματική βιομηχανική μονάδα αφαλάτωσης θαλασσινού νερού / Μεγάλης κλίμακας μηχανές αφαλάτωσης νερού UF Αλμυρό νερό για πόσιμο
| Κατανάλωση: | 8000 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Φίλτρο προεπεξεργασίας: | Άμμος από χαλαζία/ενεργοποιημένος άνθρακας/μαλακτικό νερού/φίλτρο PP |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380V 50Hz 3 φάση ((αν είναι ειδικό, μπορεί να προσαρμοστεί) |
Συστήματα αντίστροφης όσμωσης με στυλ σωλήνα σύνδεσης από πλαστικό κατά της διάβρωσης
| Χρήση: | Σύστημα αφαλάτωσης |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ηλεκτρικό |
| Πηγή: | Νερό της θάλασσας |
Advanced Cavitation Air Flotation Plant for Oily Way
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 1000L/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Μοτέρ |
Μηχανές απομάκρυνσης αποβλήτων για οικιακή επεξεργασία
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλό υδραυλικό φορτίο με σκίμερ |
|---|---|
| Λειτουργία: | Απομάκρυνση SS Απομάκρυνση BOD |
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία λυμάτων |
Συστήματα αντίστροφης όσμωσης νερού θαλάσσης 500-2000L/ώρα για αποτελεσματική λύση φιλτραρίσματος νερού
| Ποσοστό ανάκτησης: | 55-65% |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ηλεκτρικό |
| Υπόθεση: | 100% Νέο |
Επαναστατικό εργοστάσιο ανακύκλωσης λυμάτων από δέρμα SS304
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία λυμάτων |
|---|---|
| Τύπος: | Τύπος φίλτρων Automatice |
| Υλικό: | ΣΥ304 |

