Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ water purification plants ] αγώνας 281 προϊόντα.
Μεγάλο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων για απορρίμματα λυμάτων σε εργοστάσια τροφίμων / ολοκληρωμένο εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, PLC |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Κίνα κατασκευή εξατομικευμένο ολοκληρωμένο εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων
| Λέξη κλειδί: | Σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 19100 κιλά |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Εξοπλισμός επεξεργασίας αποβλήτων συσκευασίας υψηλής απόδοσης για διαχείριση λυμάτων Συσκευασμένη μονάδα αποβλήτων για αυξανόμενες ανάγκες
| Παραγωγικότητα: | 200 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
| Δυναμικό: | 220 V, 380 V |
Συσκευές επεξεργασίας αποβλήτων
| Παραγωγικότητα: | 5-50 m³/h |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
| Δυναμικό: | 380 V, 220 V |
ODM Ηλιακή ενέργεια Βιομηχανικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων Απορριμματιστικό αποβλήτων υψηλή απόδοση
| Διάμετρος (m3/ημέρα): | 20m3/ημέρα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Διήθηση με σιτήρα AO+Bacteria |
| Τεχνολογία: | Ηλιακή ενέργεια (220V συμπλήρωμα κύριας ισχύος) |
Ανοξείδωτο ατσάλι Μηχανή αφυδάτωσης ιλύος Πρέσα κοχλία Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων Αφυγραντήρας ιλύος Αποδοτικός
| Τύπος επεξεργασίας: | Μαλάκυνση, αντίστροφη όσμωση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V |
| Ισχύς (W): | 800W, 1kW |
Συσκευές επεξεργασίας λυμάτων 100L/h 1600KW
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων 15KW για φιλική προς το περιβάλλον βιομηχανική επεξεργασία νερού
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| παραγωγικότητα: | 12000L/hour |
| Βάρος (kg): | 7000 |
Κατασκευαστής Απευθείας Πρέσα Κοχλία Μηχανή Αφυδάτωσης Ιλύος Εξοπλισμός Φίλτρου Πρέσας για Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων
| Τύπος: | Απόβλητα Disposer τροφίμων |
|---|---|
| Ισχύς (W): | 2.2 kW |
| Βασικά στοιχεία: | Ρουλεμάν, μηχανή, εργαλείο, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, PLC, δοχείο πίεσης, αντλία |
380V/50Hz Εξοπλισμός επεξεργασίας λυμάτων περιστροφική οθόνη τύμπανο
| Υλικό: | Πλακέτο |
|---|---|
| Βάρος: | Εξαρτάται από την ικανότητα |
| Μέγεθος: | Εξαρτάται από την ικανότητα |

