Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ water purification plants ] αγώνας 281 προϊόντα.
5-40C θερμοκρασία μονάδα επεξεργασίας λυμάτων 220V/380V τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
Πολυλειτουργικό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων υψηλής χωρητικότητας Προσαρμόσιμο βάρος kg Δυνατότητα 500L/h-10000L/h
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Επεξεργασία λυμάτων Πολυλειτουργικό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων Καθαρισμός λυμάτων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
10000LPH Μεγάλης χωρητικότητας Ηλιακό Αποαλατιστικό Σταθμό Συσκευαστή Συστήματος Αποαλατισμού Θάλασσου
| Εγγύηση: | 1.5 έτη |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 10000L/h |
| Βάρος (kg): | 3000 κιλά |
Φωτοοξυγόνο UV Οξυγόνο Καταλυτικό Καθαριστικό Εξοπλισμός Καθαρισμού Αποβλήτων Αερίων 100 kg 100000Nm3/h
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, εργοστάσια παραγωγής, εργοστάσια τροφίμων και ποτών, εστιατόρια, καταστήματα τροφίμων, ε |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή, κινητήρα |
Νέος Βιομηχανικός Βρεγμένος Σκουπνέρ Καθαρισμός Αποβλήτων Πυροβολιστικός Πύργος με αντλία για εργοστάσιο παραγωγής
| Καθαρίστε την Αποδοτικότητα: | 900,0-99,0% |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πύργος καθαρισμού με ψεκασμό |
| Εφαρμογή: | Φίλτρο αερίων βιομηχανίας |
Τεχνολογία βιοαντιδραστήρα με μεμβράνη PVDF Mbr Μονουλική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων
| Συνολική επιφάνεια μεμβράνης: | 360m3 |
|---|---|
| Ρύση νερού: | 100 m3/ημέρα |
| Λειτουργία: | Αυτοματοποιημένο |
CE ISO Μηχανές βιομηχανικής επεξεργασίας νερού Εξοπλισμός και εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων
| Τύπος: | Προεπεξεργασία λυμάτων |
|---|---|
| Χρήση: | Συσκευή δόσης φλοκισμού |
| Λειτουργία: | Επεξεργασία αιωρούμενων στερεών ουσιών στα λύματα |
0.01um Φίλτρο Υπερίφλεξη Μεμβράνες Επεξεργασία θαλασσινού νερού Απολάμωση νερού
| Βάρος: | 36 κιλά/τ.λ. |
|---|---|
| Μέγεθος: | 175*32*32 cm |
| Ονομασία του προϊόντος: | κούφια μεμβράνη ινών |
Ηλεκτροδιαιονισμός EDI Συστήματα ύδρευσης Αυτόματη μονάδα EDI Καθαρισμός νερού 250LPH~10000LPH
| Χρήση: | Διαδικασία καθαρού νερού |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι/FRP |
| Έλεγχος: | Αυτοματοποιημένο |

