Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
ODM Ηλιακή ενέργεια Βιομηχανικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων Απορριμματιστικό αποβλήτων υψηλή απόδοση
| Διάμετρος (m3/ημέρα): | 20m3/ημέρα |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Διήθηση με σιτήρα AO+Bacteria |
| Τεχνολογία: | Ηλιακή ενέργεια (220V συμπλήρωμα κύριας ισχύος) |
Τετράγωνο Μονουλικό Σταθμό Επεξεργασίας Λυμάτων Επεξεργασία λυμάτων 80-99% Επιτόκιο ανάκτησης σε περιβάλλον 5-40C
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Σχήμα: | Τετράγωνο Μοδονικό |
Επεξεργασία λυμάτων Ηλεκτρονική συσκευασμένη συσκευασία αποβλήτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 380V, 110V |
| Ισχύς (W): | 3KW, 5kW, 10KW |
ODM Factory 20m3/d Ηλιακή ενέργεια Βιομηχανικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων Υψηλής απόδοσης αποχετευτικός αποσβεστήρας
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, PLC, ανεμιστήρας, φωτοβολταϊκό, πάνελ, μπαταρία, φίλτρο βακτηρίων |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 20 m3/ημέρα |
| Βάρος (kg): | 4000 κλ |
500L/h-10000L/h χωρητικότητα αυτόματη εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων από ανθρακικό χάλυβα αυτόματη λειτουργία
| υλικό: | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων για την αστική βιομηχανία με ποσοστό ανάκτησης 80-99%
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων από ανθρακικό χάλυβα με προσαρμόσιμο βάρος kg και λειτουργία αυτόματης λειτουργίας
| υλικό: | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
Η μονάδα επεξεργασίας αποβλήτων AO 2.2kw χρησιμοποιείται για εργασίες επεξεργασίας αποβλήτων
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, εργοστάσια παραγωγής, εργοστάσια τροφίμων και ποτών, αγροκτήματα, τυπογραφεία |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, Μοτέρ |
Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων 15KW για φιλική προς το περιβάλλον βιομηχανική επεξεργασία νερού
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| παραγωγικότητα: | 12000L/hour |
| Βάρος (kg): | 7000 |
Καύσιμο 250m3/ημέρα Διανεμημένο εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων Περιβάλλον Κατασκευαστικές εγκαταστάσεις
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 2 έτη |
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, PLC, ανεμιστήρας, υποβρύχια μονάδα βροχής |

