Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Εγκατάσταση επεξεργασίας αποβλήτων νοσοκομείου υψηλής χωρητικότητας 50Hz/60Hz Δίπλωμα ηλεκτρικής ενέργειας 500L/h-10000L/h
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων Καθαρισμός λυμάτων |
Ενσωματωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Αστικών Λυμάτων με Εγγύηση 1 Έτους για Μονάδες Επεξεργασίας Αστικών Λυμάτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Διαχωρισμός μεμβράνης + Βιολογική επεξεργασία |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 100L/Hour |
| Βασικά εξαρτήματα: | Αντλία, κινητήρας |
Επεξεργασία λυμάτων Πολυλειτουργικό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων Καθαρισμός λυμάτων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Πολυλειτουργικό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων υψηλής χωρητικότητας Προσαρμόσιμο βάρος kg Δυνατότητα 500L/h-10000L/h
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Μικρές ολοκληρωμένες βιομηχανικές εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων/ εξοπλισμός επεξεργασίας λυμάτων
| Παραγωγικότητα: | 2000 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Βασικά εξαρτήματα: | Αντλία, μηχανή, PLC |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
Εργαλεία επεξεργασίας βιομηχανικών λυμάτων MBR
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Αντλία |
| Παραγωγικότητα: | 1000 λίτρα/ώρα |
5-40C Περιοχή θερμοκρασίας Σημείο επεξεργασίας λυμάτων Διάμετρος Μονουλικός σχεδιασμός 220V/380V τροφοδοσία
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
Τεχνολογία βιοαντιδραστήρα με μεμβράνη PVDF Mbr Μονουλική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων
| Συνολική επιφάνεια μεμβράνης: | 360m3 |
|---|---|
| Ρύση νερού: | 100 m3/ημέρα |
| Λειτουργία: | Αυτοματοποιημένο |
Τεχνολογία RO Αυτοματοποιημένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων DTRO Επεξεργασία λυμάτων 5-10000m3/ημέρα
| Δυναμικότητα: | 5-10000 m3/ημέρα |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης: | 30-80% |
| Ηλεκτρικός έλεγχος: | Αυτόματος έλεγχος |
Συστήματα DAF STP Μονάδες επεξεργασίας λυμάτων και λυμάτων Μηχανήματα Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία λυμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Δυναμικότητα: | 10-200t/h |

