Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Συσκευή αντιστροφής οσμωσίας αφαλάτωσης UPVC SS για δοχείο πόσιμου νερού Μετακίνητο εργοστάσιο καθαρισμού αλμυρού νερού
| Υλικό: | UPVC, SS |
|---|---|
| Βάρος: | 1000 κιλά |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού από αλμυρό πηγάδι 40Τ Σταθμός αφαλάτωσης Βιομηχανικό μηχάνημα αντιστροφικής όσμωσης νερού θαλασσινού νερού
| Βάρος: | 300-50000KG |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά από κάθε μοντέλο |
| Δύναμη: | Διαφορετικά από κάθε μοντέλο |
Ποσοστό ανάκτησης εξοπλισμού καθαρισμού νερού με αντίστροφη όσμωση 50%-75%
| Τύπος: | Αντίστροφη όσμωση |
|---|---|
| Ro μεμβράνη: | 4040/8040 |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρική ενέργεια |
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού που τροφοδοτείται από ηλεκτρική πηγή με διήθηση μεμβράνης RO και ανοξείδωτο χάλυβα
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός νερού |
| Ro μεμβράνη: | 4040/8040 |
Προϊόντα απολύμανσης θαλάσσιου νερού 110V / 220V / 380V 50hz
| Βασικά συστατικά: | αντλία, PLC, RO μεμβράνη |
|---|---|
| Στυλ: | Σύστημα Ro θαλασσινού νερού |
| Χρήση: | Σύστημα αφαλάτωσης |
100% ηλεκτρικό εξοπλισμό αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Ηλεκτρικό |
| τάση: | 110V / 220V / 380V 50hz Προσαρμοσμένο |
Εργοστάσιο Επεξεργασίας Λυμάτων Ολοκληρωμένης Αφαίρεσης Αζώτου και Φωσφόρου για Ανάκτηση Υδάτινων Πόρων
| Παραγωγικότητα: | 7500 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| Δυναμικό: | 380 V |
Διαλυμένος αέρας Φλοτάρισμα Απορριμμάτων Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αποβλήτων Μηχανές καθαρισμού νερού Συστήματα DAF SS Απομάκρυνση BOD
| Υλικό: | Άλλοι χάλυβες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλό υδραυλικό φορτίο με σκίμερ |
| Λειτουργία: | Απομάκρυνση SS Απομάκρυνση BOD |
Μηχανή καθαρισμού νερού αποβλήτων αυτόματο αυτοκαθαριστικό φίλτρο 8040 RO UV καθαριστικό νερού αντίστροφη όσμωση
| Μέγεθος: | 2800*1100*2000 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα κατεργασίας ύδατος |
| Ονομασία: | Σύστημα καθαρισμού νερού RO |
ISO/CE 50T/H Σύστημα καθαρισμού υπόγειου νερού πηγάδι για επεξεργασία λάμπα UV επεξεργασία νερού
| Δύναμη: | 65 kW |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα επεξεργασίας νερού RO |
| Εφαρμογή: | Φιλτράρισμα |

