Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Αποτελεσματικό σύστημα ανακύκλωσης αποβλήτων από την αφαίρεση οξέων για τη βιομηχανική διατήρηση των υδάτων
| Βάρος: | 1000 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 230x85x160 εκατοστά |
| Δύναμη: | 380V/220V/50Hz,5.1KW |
Ρυθμίσιμο 25-800W ψύξη νερού Συσκευές γεννήτριας όζοντος 100g/h Κουάντς σωλήνα για επεξεργασία νερού
| Τρόπος ψύξης: | Υδατοψυγμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10~40℃ |
| Δύναμη: | 25w-800kw |
Επεξεργασία νερού Χημική Ro Υδροτελεστή ανταλλακτικά / Ro Αντικαταστροφική όσμωση Αντικατασχηματιστή χαμηλής κλίμακας φωσφίνης
| Επάνω βαλβίδα ελέγχου: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Δεξαμενή φίλτρου: | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δέσμη μεμβράνης: | Ατσάλι ατσάλι |
1kW Βιομηχανικό σύστημα καθαρισμού νερού με αντίστροφη οσμόση 1000lph για επεξεργασία πόσιμου νερού
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| παραγωγικότητα: | 1000 λίτρα/ώρα |
| weight (kg): | 320 |
Φίλτρο με μεμβράνη αποβλήτων από λάσπη από πολυεστέρα για διαχωρισμό στερεών υγρών
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 380V |
| Ισχύς (W): | 2KW |
Χειροκίνητη Λειτουργία Μηχανή Φίλτρου Πρεσσαρίσματος Ιλύος για Διαχωρισμό Στερεών Υγρών
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | εγχειρίδιο |
| Βάρος: | 1257 κιλά |
Αυτόματο Φίλτρο Πρεσάρισμα Μέμβρανης Ιλύος
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V 380V 460V |
| Εξουσία: | 2.2kW |
100000L/D Σχέδιο αφαλάτωσης θαλασσινού νερού Σύστημα αφαλάτωσης Καθαρισμού νερού Συστήματα RO σε δοχεία
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 2 έτη |
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, PLC |
Ανταλλακτικά POM RO Quick Connect Φιλτέρ νερού 1/4 3/8 σωλήνα Quick Connector
| Υλικό: | ΠΟΜ |
|---|---|
| Συσκευή: | Πλαστικό bag+Carton |
| Τύπος: | 1/4», 3/8» |
Συστήματα καθαρισμού θαλασσινού νερού
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, PLC |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δύναμη: | 1.5kw |

