Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Συστήματα διήθησης νερού Συστήματα αφαλάτωσης τύπου θαλασσινού νερού Σύστημα RO για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τεχνική: | Τεχνολογία χωρισμού μεμβρανών |
|---|---|
| Στυλ: | Σύστημα Ro θαλασσινού νερού |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Ηλεκτρικό |
Πλήρως αυτόματο σύστημα διήθησης νερού με αντίστροφη όσμωση 10kw από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Δύναμη: | 10 kW |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Σύστημα επεξεργασίας νερού RO |
| Εφαρμογή: | Φιλτράρισμα |
80g/h Ρυθμίσιμη μηχανή όζοντος Κουάρτζος σωλήνας γεννήτης όζοντος για εμφιαλωμένο πόσιμο νερό
| Βάρος: | 11 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1040*180*180mm |
| Δύναμη: | 560 |
Πλωτά πλοία και αλιευτικά πλοία Σύστημα αφαλάτωσης νερού Πιεστική χρήση νερού Μικρό RO υδατοπαραγωγός
| Βάρος: | 350 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 350 * 100 * 165CM |
| Δύναμη: | 0.5~5.5Kw |
Ποτισμός Συστήματα καθαρού νερού με διήθηση ορυκτών 2000L/ώρα Εμπορικά συστήματα αντίστροφης όσμωσης
| Παραγωγικότητα: | 2000L/h |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 150 κλ |
| Βάρος: | 195kg |
Μηχανή φίλτρωσης μεμβράνης 3000L/ώρα Επαγγελματικό σωληνώδες κεραμικό σύστημα υπεριρότητας μεμβράνης
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 3000L/H |
| Βάρος (kg): | 100 κιλά |
Μηχανή αφαλάτωσης θαλασσινού νερού 1500 λίτρων/ώρα
| Υλικό: | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Δύναμη: | 13.5 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Συστήματα επεξεργασίας θαλασσινού νερού |
Μηχανή αφαλάτωσης θαλασσινού νερού 1500 λίτρων/ώρα 3 φάσης 220/380V 50/60HZ
| Υλικό: | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Δύναμη: | 13.5 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Συστήματα επεξεργασίας θαλασσινού νερού |
Μονάδα αφαλάτωσης θαλασσινών λιμνών για γεωργική άρδευση
| Μέγεθος: | 1.5*0.78*1.7 ((m) |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.65kw |
| Τύπος: | Εξοπλισμός καθαρισμού νερού |
Ακαθαρισμός νερού από αλμυρά πηγάδια 40T Αποαλμυριστικό εργοστάσιο RO Διήθηση νερού με ποσοστό αποαλμύσεως 98,5%
| Ονομασία προϊόντος: | καθαρή μηχανή νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού |
| Κλειδιά: | Διήθηση νερού RO |

