Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ waste water treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
0.01um Φίλτρο Υπερίφλεξη Μεμβράνες Επεξεργασία θαλασσινού νερού Απολάμωση νερού
| Βάρος: | 36 κιλά/τ.λ. |
|---|---|
| Μέγεθος: | 175*32*32 cm |
| Ονομασία του προϊόντος: | κούφια μεμβράνη ινών |
Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων για αποκεντρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων και καθαρισμού λυμάτων
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κέλυφος από ανθρακούχο χάλυβα διεθνούς ποιότητας |
| Διαδικασία: | Βιολογική οξείδωση επαφής δύο σταδίων βύσματος |
Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων για αποκεντρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων και καθαρισμού λυμάτων
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κέλυφος από ανθρακούχο χάλυβα διεθνούς ποιότητας |
| Διαδικασία: | Βιολογική οξείδωση επαφής δύο σταδίων βύσματος |
Τεχνολογία προηγμένης τεχνολογίας Σταθμός επεξεργασίας λυμάτων Daf Διαλυμένος αέρας 2.5t 5kw ορθογώνιο
| Βάρος: | 2.5t |
|---|---|
| Μέγεθος: | 3500*1000*1900mm |
| Δύναμη: | 5KW |
Συστήματα DAF STP Μονάδες επεξεργασίας λυμάτων και λυμάτων Μηχανήματα Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία λυμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Δυναμικότητα: | 10-200t/h |
Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων χωρητικότητας 500L/h-10000L/h για αυτόματη λειτουργία και επεξεργασία λυμάτων
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
| Υλικό: | χάλυβα άνθρακα |
Επαγγελματική μηχανή καθαρισμού δοντιών από ανοξείδωτο χάλυβα για εργοστάσια επεξεργασίας λυμάτων
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, εργοστάσιο παραγωγής, εργοστάσιο τροφίμων και ποτών, αγροκτήματα |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, κινητήρας, ανεμιστήρας |
Εξοπλισμός καθαρισμού αερίων καυσαερίων για τη βιομηχανία
| Λειτουργία: | Υπέρ-περιβάλλον |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αυτοματοποιημένο |
| Τύπος: | Εξοπλισμός φωτολύσης UV |
PP/ABS Αυτοματοποιημένη βαλβίδα ελέγχου ροής νερού για μηχανή νερού RO σύστημα ανταλλακτικά Καθαρισμός νερού
| Ονομασία του προϊόντος: | Αυτοματοποιημένη βαλβίδα ελέγχου ροής νερού |
|---|---|
| Θερμοκρασία νερού: | 5℃-50℃ |
| Βάση: | 2.5 "-20" |
UV Φωτοοξυγόνο Μηχανή Καταλυτική επεξεργασία της βιομηχανίας πετρελαίου και φυσικού αερίου Αξιολογικά απόβλητα 220v/380v
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 5 έτη |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή, κινητήρα |

