Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ waste water treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Πύργος φούσκας FRP Πύργος απορρόφησης γυαλιού GRP Εξοπλισμός πύργου καθαρισμού για επεξεργασία αερίων αποβλήτων
| Καθαρίστε την Αποδοτικότητα: | 95-99% |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πύργος καθαρισμού αερίων αποβλήτων οξέων FRP |
| Υλικό: | Φύλακες FRP GRP |
Συσκευές εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων Συσκευές επεξεργασίας λυμάτων / MBBR / MBR 10-300 m3/h
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, μηχανή, PLC |
500L/h-10000L/h χωρητικότητα αυτόματη εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων από ανθρακικό χάλυβα αυτόματη λειτουργία
| υλικό: | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
Νέα συσκευασμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων για βιομηχανικά / δημοτικά / οικιακά λύματα
| Material: | Carbon Steel/ Stainless Steel/ FRP |
|---|---|
| Productivity: | 0-5000L/H |
| Weight (KG): | 18700 kg |
Πακέτο Αποβλήτων Mbr Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων βιομηχανικό 1-300 L/H
| Τύπος εμπορίας: | Ζεστό προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
Καθαριστικό σταθμό επεξεργασίας λυμάτων
| Καθαριστικό σταθμό επεξεργασίας λυμάτων: | Διαχωριστής πλάκας λαμέλας κάθετος καθαρισμός νερού |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή: | Φιλτράρισμα |
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων για την αστική βιομηχανία με ποσοστό ανάκτησης 80-99%
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
Σύστημα ανακύκλωσης νερού πλυντηρίου αυτοκινήτων με παραγωγικότητα 5000L/ώρα και μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με ισχύ 5KW
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| παραγωγικότητα: | 5000 λίτρα/ώρα |
| weight (kg): | 8000 |
Τελευταία τεχνολογία ZLD εξατμιστήρας βιομηχανικού επεξεργαστηρίου αποβλήτων εργοστασίου εξοπλισμός 380V 50Hz 3 φάσεις από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Ονομασία του προϊόντος: | Απόβλητο ύδωρ βιομηχανίας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Απομακρύνετε Το Επιβλαβές Υλικό |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
110V/220V/380V μονάδα επεξεργασίας λυμάτων για αστικά λύματα
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή, PLC, αντλία, κινητήρας |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμη |

