Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ waste water treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Τετράγωνο μοντελοποιημένο σχεδιασμό διήθηση επεξεργασία λυμάτων προσαρμόσιμο βάρος kg για λειτουργία
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο Μοδονικό |
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
Φιλτράρισμα χάλυβα άνθρακα Επεξεργασία λυμάτων 220V/380V Ηλεκτρική παροχή σε βιομηχανικά εργοστάσια επεξεργασίας λυμάτων
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
304 Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Βασικά συστατικά: | Δοχείο πίεσης, Κινητήρας |
|---|---|
| Τύπος: | Αντίστροφη όσμωση |
| χαρακτηριστικό: | Υψηλή αποδοτικότητα |
Μηχανή καθαρισμού ορυκτού νερού με αντίστροφη όσμωση 220V για την παραγωγή καθαρού νερού 3000L/h
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| weight (kg): | 200 |
| Τύπος επεξεργασίας: | Αντίστροφη όσμωση, μαλακτοποίηση, αφαλάτωση, διήθηση |
Μεταφορτωτές εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων Ιδανική λύση για επεξεργασία λυμάτων MBR / MBBR
| Λειτουργία: | κάτω COD BOD |
|---|---|
| Ειδικότητα: | συμπαγή |
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων |
Κατασκευαστής Απευθείας Πρέσα Κοχλία Μηχανή Αφυδάτωσης Ιλύος Εξοπλισμός Φίλτρου Πρέσας για Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων
| Τύπος: | Απόβλητα Disposer τροφίμων |
|---|---|
| Ισχύς (W): | 2.2 kW |
| Βασικά στοιχεία: | Ρουλεμάν, μηχανή, εργαλείο, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, PLC, δοχείο πίεσης, αντλία |
SS316 Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού Πηγή Στυλ θαλασσινού νερού Σύστημα RO Θέμα Δομή Ατσάλι 304
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ηλεκτρικό |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Δομή πλαισίου: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304/FRP/SS316 |
Υποστήριξη σε απευθείας σύνδεση μετά την εξυπηρέτηση Καθαρισμός συστήματος νερού και καθαρισμός νερού
| Κατάλληλο για:: | Βρυζωνικό νερό, υπόγειο νερό, άλλα |
|---|---|
| Δομή πλαισίου: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
≥97% ποσοστό αφαλάτωσης αλατιού Εμπορικοί καθαριστές νερού για την παραγωγή γλυκού και καθαρού νερού
| Τύπος: | Αντίστροφη όσμωση |
|---|---|
| Λειτουργία: | Παραγωγή του γλυκού νερού |
| χαρακτηριστικό: | Υψηλή αποδοτικότητα |
Reverse Osmosis Mineral Water Purification Filtration Machinery For Dirty Water
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
| After Warranty Service: | Video technical support |

