Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ water purification plants ] αγώνας 281 προϊόντα.
Προηγμένη βιομηχανική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων από χάλυβα άνθρακα για βέλτιστες επιδόσεις
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
Τάνκος καθαρισμού χάλυβα άνθρακα Τάνκος επεξεργασίας αποβλήτων οικιακής χρήσης
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| core components: | Pressure vessel, Pump, motor |
| Ονομασία του προϊόντος: | Τάγμα επεξεργασίας λυμάτων οικιακής χρήσης |
Custom Size Purification Tank SMC Moulded FRP With Video Technical Assistance
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Υπό πίεση δοχείο, αντλία, κινητήρας |
| Product name: | Domestic sewage treatment tank |
1.5KW Απολάμωση θαλάσσιου νερού Μονάδα πλεύσης διαλυμένου αέρα SUS304 Daf Μονάδες επεξεργασία νερού
| Υλικό: | ανθρακούχο χάλυβα ή sus304 |
|---|---|
| Βάρος: | 10,5-12000 κιλά |
| Μέγεθος: | Πάνω από 1M*1M*2M |
Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων με τεχνολογία αρνητικής πίεσης με παροχή ενέργειας 220V/380V και προσαρμοσμένο σχεδιασμό
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Εξωτερική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με προσαρμόσιμο βάρος kg Αξιοποίηση 80-99% Δυνατότητα μακράς διαρκείας
| Περιοχή: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Πάνω από το έδαφος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Τετράγωνο Μονουλικό Σταθμό Επεξεργασίας Λυμάτων Επεξεργασία λυμάτων 80-99% Επιτόκιο ανάκτησης σε περιβάλλον 5-40C
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Σχήμα: | Τετράγωνο Μοδονικό |
100000L/D Σχέδιο αφαλάτωσης θαλασσινού νερού Σύστημα αφαλάτωσης Καθαρισμού νερού Συστήματα RO σε δοχεία
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 2 έτη |
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, PLC |
Συσκευές εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων Συσκευές επεξεργασίας λυμάτων / MBBR / MBR 10-300 m3/h
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, μηχανή, PLC |
Ενσωματωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων 5-40C για επεξεργασία αστικών λυμάτων
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |

