Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ water purification plants ] αγώνας 281 προϊόντα.
Εξοπλισμός επεξεργασίας λυμένων υδάτων Αντικειμενικός διαλυμένος αέρας Φλοτάρισμα 1000L/H 2500 kg
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Κιβώτιο ταχυτήτων, δοχείο πίεσης, αντλία, εργαλείο, μηχανή, μηχανή, PLC |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Κατασκευαστική μονάδα, εργοστάσιο τροφίμων και ποτών, αγροκτήματα, εστιατόρια, καταστήματα τροφίμων, |
Συστήματα αφαλάτωσης Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού με σύστημα διήθησης νερού και ποσοστό ανάκτησης 55-65%
| Δομή πλαισίου: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304/FRP/SS316 |
|---|---|
| Στυλ: | Σύστημα Ro θαλασσινού νερού |
| τάση: | 110V / 220V / 380V 50hz Προσαρμοσμένο |
Η γραμμή παραγωγής ανακύκλωσης πλαστικών Η γραμμή επεξεργασίας λυμάτων 2000L/ώρα 10000 Kg
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Καταστήματα ενδυμάτων, εγκαταστάσεις κατασκευής |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Τεχνουργήματα, συσκευές πίεσης, αντλία, μηχανές, ρουλεμάν, κινητήρα |
Συστήματα ανακύκλωσης λυμάτων 30 τόνων Μηχανή επεξεργασίας νερού για αποθήκευση νερού
| Βάρος: | 30 τόνους |
|---|---|
| Δύναμη: | Διαφορετικά από κάθε μοντέλο |
| Ονομασία: | μηχανή κατεργασίας ύδατος αποβλήτων |
Έτοιμος νέος τεχνολογικός ολοκληρωμένος εξοπλισμός επεξεργασίας νερού φιλικός προς το περιβάλλον και σύστημα λύσης λυμάτων
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, PLC, μεμβράνη |
| Παραγωγικότητα: | 200L/h |
500L/h-10000L/h χωρητικότητα αυτόματη εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων από ανθρακικό χάλυβα αυτόματη λειτουργία
| υλικό: | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
Ενσωματωμένη μονάδα επεξεργασίας βιομηχανικών λυμάτων για αστικά και αγροτικά οικιακά λύματα
| Τύπος εμπορίας: | Ζεστό προϊόν 2024 |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Κύπελλο πίεσης |
Βιολογικά απόβλητα προς επεξεργασία αερίου Πύργος ψεκασμού Επεξεργασία αποβλήτων αερίων Εξοπλισμός καθαρισμού
| Ονομασία του προϊόντος: | Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων |
|---|---|
| Χρήση: | Εξοπλισμός επεξεργασίας βιολογικών αερίων αποβλήτων |
| Τύπος: | Πύργος ψεκασμού |
Προσαρμοσμένη ολοκληρωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με λειτουργία αυτόματης λειτουργίας
| Εγκατάσταση: | Πάνω από το έδαφος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
50Hz/60Hz Ηλεκτρική τροφοδοσία Σταθμός επεξεργασίας λυμάτων με τεχνολογία αρνητικής πίεσης Τρόπος αυτόματης λειτουργίας
| Βάρος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |

