Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Προηγμένη βιομηχανική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων από χάλυβα άνθρακα για βέλτιστες επιδόσεις
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων χωρητικότητας 500L/h-10000L/h για αυτόματη λειτουργία και επεξεργασία λυμάτων
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
| Υλικό: | χάλυβα άνθρακα |
Εγκατάσταση επεξεργασίας αποβλήτων νοσοκομείου υψηλής χωρητικότητας 50Hz/60Hz Δίπλωμα ηλεκτρικής ενέργειας 500L/h-10000L/h
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων Καθαρισμός λυμάτων |
Τετράγωνο Μονουλικό Σταθμό Επεξεργασίας Λυμάτων Επεξεργασία λυμάτων 80-99% Επιτόκιο ανάκτησης σε περιβάλλον 5-40C
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Σχήμα: | Τετράγωνο Μοδονικό |
Ενσωματωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων 5-40C για επεξεργασία αστικών λυμάτων
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
Ηλεκτρικό Σύστημα Εναλλακτικής Ενεργοποίησης Θάλασσας Τελική Λύση για Συστήματα Απολάωσης
| Παραγωγικότητα: | 500-2000 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα κατεργασίας ύδατος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ηλεκτρικό |
SS316 Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού Πηγή Στυλ θαλασσινού νερού Σύστημα RO Θέμα Δομή Ατσάλι 304
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ηλεκτρικό |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Δομή πλαισίου: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304/FRP/SS316 |
Συστήματα αντίστροφης όσμωσης με στυλ σωλήνα σύνδεσης από πλαστικό κατά της διάβρωσης
| Χρήση: | Σύστημα αφαλάτωσης |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | ηλεκτρικό |
| Πηγή: | Νερό της θάλασσας |
110V / 220V / 380V 50hz Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού Προσαρμοσμένη τάση Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Παραγωγικότητα: | 500-2000 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τετάρτη: | 110V / 220V / 380V 50hz Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Αντισβέστιο πλαστικό σωλήνα σύνδεσης Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού για υψηλή παραγωγικότητα 500-2000L/ώρα
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα κατεργασίας ύδατος |
| Πηγή: | Νερό της θάλασσας |

