Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Φιλτράρισμα χάλυβα άνθρακα Επεξεργασία λυμάτων 220V/380V Ηλεκτρική παροχή σε βιομηχανικά εργοστάσια επεξεργασίας λυμάτων
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Εγκαταστάσεις αφαλάτωσης θαλάσσιου νερού RO για επεξεργασία θαλάσσιου νερού 500-2000L/ώρα
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα κατεργασίας ύδατος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
| Πηγή: | Νερό της θάλασσας |
Ηλεκτρική ενέργεια Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού Στυλ συστήματος RO θαλασσινού νερού Δομή πλαισίου SS316 από ανοξείδωτο χάλυβα 304 FRP
| Πηγή: | Νερό της θάλασσας |
|---|---|
| Χρήση: | Σύστημα αφαλάτωσης |
| Δομή πλαισίου: | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304/FRP/SS316 |
5-40C Περιοχή θερμοκρασίας Σημείο επεξεργασίας λυμάτων Διάμετρος Μονουλικός σχεδιασμός 220V/380V τροφοδοσία
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
Επεξεργασία λυμάτων Πολυλειτουργικό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων Καθαρισμός λυμάτων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Παραγωγή γλυκού νερού Υπηρεσία καθαρισμού νερού Ποσοστό αφαλάτωσης αλατιού ≥97%
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός νερού |
|---|---|
| Υλικό: | Μεταλλικό/πλαστικό, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Κατάλληλο για:: | Βρυζωνικό νερό, υπόγειο νερό, άλλα |
304 Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Βασικά συστατικά: | Δοχείο πίεσης, Κινητήρας |
|---|---|
| Μετά την εγγύηση: | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
| Τύπος: | Αντίστροφη όσμωση |
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού με ηλεκτρική ενέργεια με κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Παραγωγή του γλυκού νερού |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρική ενέργεια |
304 Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Βασικά συστατικά: | Δοχείο πίεσης, Κινητήρας |
|---|---|
| Τύπος: | Αντίστροφη όσμωση |
| χαρακτηριστικό: | Υψηλή αποδοτικότητα |
Προσαρμόσιμες επιλογές Βιομηχανικό φίλτρο νερού για επεξεργασία νερού
| Κατάλληλο για:: | Βρυζωνικό νερό, υπόγειο νερό, άλλα |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |

