Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Κίνα κατασκευή εξατομικευμένο ολοκληρωμένο εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων
| Λέξη κλειδί: | Σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 19100 κιλά |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ενσωματωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων Υπόγειου Τύπου για Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων Οικιακών Περιοχών, με μεγάλη ζήτηση
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 50000L/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | ΑΝΤΛΙΑ |
Ολοκληρωμένος εξοπλισμός επεξεργασίας λυμάτων για την επεξεργασία υγρών αποβλήτων κλωστοϋφαντουργίας και βαφής, μονάδα επεξεργασίας λυμάτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V, 110V, 220V |
| Ισχύς (W): | 800W, 4000W |
Ενσωματωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων Υπόγειου Τύπου για Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Αστικών Λυμάτων Αγροτικών Περιοχών
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 110V, 380V |
| Ισχύς (W): | 2.2kW |
Εξοπλισμός αποδοτικής επεξεργασίας λυμάτων για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, αγροκτήματα, καταστήματα τροφίμων και ποτών |
| Παραγωγικότητα: | Εξαρτάται από την ικανότητα |
CE ISO Μηχανές βιομηχανικής επεξεργασίας νερού Εξοπλισμός και εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων
| Τύπος: | Προεπεξεργασία λυμάτων |
|---|---|
| Χρήση: | Συσκευή δόσης φλοκισμού |
| Λειτουργία: | Επεξεργασία αιωρούμενων στερεών ουσιών στα λύματα |
Εγκαταστάσεις ολοκληρωμένης επεξεργασίας λυμάτων πετρελαίου 50000L/h 1000 Kg
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 5 έτη |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, Τεχνουργήματα, Μηχανή, PLC |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
Προσαρμοσμένη ολοκληρωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με λειτουργία αυτόματης λειτουργίας
| Εγκατάσταση: | Πάνω από το έδαφος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Παρασκευαστής άμεση προμήθεια ολοκληρωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων για την επεξεργασία αστικών λυμάτων μπορεί να σχεδιαστεί δωρεάν
| τεχνολογία: | Διαχωρισμός μεμβράνης + Βιολογική επεξεργασία |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αφαίρεση του COD BOD NH-N P TSS |
| Χρώμα: | λευκό ή ως αίτημα |
Εξοπλισμός Επεξεργασίας Αστικών Λυμάτων Μεγάλης Διάρκειας Ζωής Ολοκληρωμένη Επεξεργασία Νερού Αστικού Νερού
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 640 m³/ΗΜΕΡΑ |
| Βασικά εξαρτήματα: | Κιβώτιο ταχυτήτων, Δοχείο πίεσης, Αντλία, Ρουλεμάν, Κινητήρας, Μοτέρ, PLC |

