Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων για αποκεντρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων και καθαρισμού λυμάτων
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κέλυφος από ανθρακούχο χάλυβα διεθνούς ποιότητας |
| Διαδικασία: | Βιολογική οξείδωση επαφής δύο σταδίων βύσματος |
Συμπληρωματικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων με αντλία και κινητήρα PLC
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 5000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Αντλία, Ρουλεμάν, Κινητήρας, PLC |
Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων για αποκεντρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων και καθαρισμού λυμάτων
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κέλυφος από ανθρακούχο χάλυβα διεθνούς ποιότητας |
| Διαδικασία: | Βιολογική οξείδωση επαφής δύο σταδίων βύσματος |
Εξωτερική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με προσαρμόσιμο βάρος kg Αξιοποίηση 80-99% Δυνατότητα μακράς διαρκείας
| Περιοχή: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Πάνω από το έδαφος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Προσαρμόσιμα νοσοκομειακά εργοστάσια επεξεργασίας λυμάτων Χάλυβα άνθρακα σε περιβάλλον 5-40C
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Επαγγελματίας κατασκευαστής ολοκληρωμένων εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων.
| Τύπος επεξεργασίας: | Διαδικασία βιολογικού αερισμού |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Ισχύς (W): | 10 |
Дизайн контейнера, очистные сооружения, водоочистное оборудование
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 10000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Δοχείο πίεσης, Αντλία |
Συστήματα επείγουσας επεξεργασίας απορριμμάτων DTRO
| Πεδίο εφαρμογής: | Επεξεργασία απορριμμάτων, επεξεργασία λυμάτων, επεξεργασία λυμάτων |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Βασικά συστατικά: | Συστήματα επεξεργασίας νερού, αντλία, PLC |
Περιβαλλοντικά φιλικό εργοστάσιο επεξεργασίας αποβλήτων νοσοκομείων με τετράγωνο μοντελοποιημένο σχεδιασμό
| Κλειστή λέξη: | Σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας: | Αυτοματοποιημένο |
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
Μεταφορτωτές εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων Ιδανική λύση για επεξεργασία λυμάτων MBR / MBBR
| Λειτουργία: | κάτω COD BOD |
|---|---|
| Ειδικότητα: | συμπαγή |
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων |

