Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ integrated sewage treatment equipment ] αγώνας 448 προϊόντα.
Τεχνολογία προηγμένης τεχνολογίας Σταθμός επεξεργασίας λυμάτων Daf Διαλυμένος αέρας 2.5t 5kw ορθογώνιο
| Βάρος: | 2.5t |
|---|---|
| Μέγεθος: | 3500*1000*1900mm |
| Δύναμη: | 5KW |
Ηλεκτροσυσσωματισμός Συσκευή επεξεργασίας λυμάτων Μίνι μονάδα
| Παραγωγικότητα: | 10000 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Βασικά εξαρτήματα: | Κιβώτιο ταχυτήτων, δοχείο πίεσης, αντλία, γρανάζι, ρουλεμάν, κινητήρα, κινητήρα, plc |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
Παρασκευαστής Άμεση ΜΒΡ ολοκληρωμένο σύστημα εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων ΜΒΒΡ
| Τύπος επεξεργασίας: | Αντίστροφη όσμωση, διήθηση, αφαλάτωση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 380V |
| Ισχύς (W): | 5kW |
Μεγάλης χωρητικότητας ολοκληρωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με αυτόματη λειτουργία και παραγωγικότητα 500L/h-10000L/h
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων Καθαρισμός λυμάτων |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
| Ονομασία προϊόντος: | Μέσα φίλτρου MBR |
Οικιακό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων για 50-150 άτομα Ενσωματωμένο / STP / Προσαρμοσμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων
| Ικανότητα: | 30 m³/d |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Διάσταση (l*w*h): | 5*2*2m |
Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων οικιακών χρήσεων σε δοχεία Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων
| Δυναμικό: | 220V, 380V, 110V |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση, βιολογική AO |
| Ισχύς (W): | 3kW, 2kW |
Μεγάλη ολοκληρωμένη αποχέτευση σηπτική δεξαμενή οικιακή μονάδα επεξεργασίας λυμάτων προσαρμόσιμη
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
| Υλικό: | Προσαρμόσιμο |
Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων με τεχνολογία αρνητικής πίεσης με παροχή ενέργειας 220V/380V και προσαρμοσμένο σχεδιασμό
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
10-300 M3/h χωρητικότητα Συσκευές εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων Συσκευές για εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων STP/MBBR/MBR
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 5000 κιλά |
| Βασικά συστατικά: | Αντλία, μηχανή, PLC |
5-40C θερμοκρασία μονάδα επεξεργασίας λυμάτων 220V/380V τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |

