Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Προϊόντα με μεγάλη ζήτηση 300m³ Ολοκληρωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων FRP, Απευθείας Πηγή Εργοστασίου
| Παραγωγικότητα: | 2000 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Χαλάρωση |
| Δυναμικό: | 380 V |
Εξοπλισμός επεξεργασίας αποβλήτων συσκευασίας υψηλής απόδοσης για διαχείριση λυμάτων Συσκευασμένη μονάδα αποβλήτων για αυξανόμενες ανάγκες
| Παραγωγικότητα: | 200 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
| Δυναμικό: | 220 V, 380 V |
Ενσωματωμένο Σύστημα Καθαρισμού Εξοπλισμού Επεξεργασίας Λυμάτων
| Εύρος χωρητικότητας: | 5-5.000 τόνοι/ημέρα |
|---|---|
| Υλικό: | Πάνελ από χάλυβα ψυχρής έλασης CNC |
| Χαρακτηριστικά: | Ανθεκτική δομή, προσαρμόσιμη αισθητική, αποτελεσματική θεραπεία: |
Ολοκληρωμένο Σύστημα Επεξεργασίας Λυμάτων με Πολυσταδιακή Διαδικασία για Βιομηχανικές και Δημοτικές Εφαρμογές και Εξατομικευμένο Σχεδιασμό
| Παραγωγικότητα: | 1000L/ώρα |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
| Δυναμικό: | 380 V, 220 V |
Дизайн контейнера, очистные сооружения, водоочистное оборудование
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 10000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Δοχείο πίεσης, Αντλία |
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου MBR Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων αποβλήτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Βιολογική θεραπεία κρεβατιού |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 2000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Κινητήρας, PLC |
Φορητός Ενσωματωμένος Εξοπλισμός MBR για Μονάδα Επεξεργασίας Λυμάτων
| Παραγωγικότητα: | 50000L/ώρα |
|---|---|
| Βάρος (KG): | 2500 κιλά |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | Online Υποστήριξη |
Εξοπλισμός Επεξεργασίας Αστικών Λυμάτων Μεγάλης Διάρκειας Ζωής Ολοκληρωμένη Επεξεργασία Νερού Αστικού Νερού
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 640 m³/ΗΜΕΡΑ |
| Βασικά εξαρτήματα: | Κιβώτιο ταχυτήτων, Δοχείο πίεσης, Αντλία, Ρουλεμάν, Κινητήρας, Μοτέρ, PLC |
Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων για αποκεντρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων και καθαρισμού λυμάτων
| Όνομα προϊόντος: | Έξυπνο ολοκληρωμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | Κέλυφος από ανθρακούχο χάλυβα διεθνούς ποιότητας |
| Διαδικασία: | Βιολογική οξείδωση επαφής δύο σταδίων βύσματος |
Συμπληρωματικό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων με αντλία και κινητήρα PLC
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 5000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Αντλία, Ρουλεμάν, Κινητήρας, PLC |

