Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Εξοπλισμός επεξεργασίας αστικών λυμάτων με υψηλές πωλήσεις
| Εγγύηση: | 3 Μήνες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Εξοπλισμός επεξεργασίας λυμάτων |
| Ακρίβεια διήθησης: | 0.2μm |
Συσκευές επεξεργασίας λυμάτων / Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση, βιοχημική διαδικασία |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 30m³/d |
| Βασικά εξαρτήματα: | Κιβώτιο ταχυτήτων, δοχείο πίεσης, αντλία, γρανάζι, ρουλεμάν, κινητήρα, κινητήρα, plc |
Κατασκευαστής Εξοπλισμού Επεξεργασίας Λυμάτων Σύστημα Επαναχρησιμοποίησης Λυμάτων με Διαλυμένο Αέρα
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 2000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Κιβώτιο ταχυτήτων, Δοχείο πίεσης, Γρανάζια, Ρουλεμάν, PLC, Αντλία, Κινητήρας, Μοτέρ |
Μικρές ολοκληρωμένες βιομηχανικές εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων/ εξοπλισμός επεξεργασίας λυμάτων
| Παραγωγικότητα: | 2000 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Βασικά εξαρτήματα: | Αντλία, μηχανή, PLC |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων οικιακών χρήσεων σε δοχεία Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων
| Δυναμικό: | 220V, 380V, 110V |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση, βιολογική AO |
| Ισχύς (W): | 3kW, 2kW |
Επεξεργασία λυμάτων Ηλεκτρονική συσκευασμένη συσκευασία αποβλήτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 380V, 110V |
| Ισχύς (W): | 3KW, 5kW, 10KW |
Οικιακό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων για 50-150 άτομα Ενσωματωμένο / STP / Προσαρμοσμένο σύστημα επεξεργασίας λυμάτων
| Ικανότητα: | 30 m³/d |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 έτος |
| Διάσταση (l*w*h): | 5*2*2m |
Ενσωματωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων Υπόγειου Τύπου για Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Αστικών Λυμάτων Αγροτικών Περιοχών
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 110V, 380V |
| Ισχύς (W): | 2.2kW |
Ολοκληρωμένο Μονάδα Επεξεργασίας Λυμάτων Μονάδα Επεξεργασίας Επεξεργασμένων Νερών Mbr MBBR Εγκατάσταση Επεξεργασίας Λυμάτων
| Δυναμικό: | Σύμφωνα με το πρότυπο των πελατών |
|---|---|
| Διάσταση: | 5.5x2x2m |
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία λυμάτων |
Επαγγελματίας κατασκευαστής ολοκληρωμένων εγκαταστάσεων επεξεργασίας λυμάτων.
| Τύπος επεξεργασίας: | Διαδικασία βιολογικού αερισμού |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V |
| Ισχύς (W): | 10 |

