Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Παρασκευαστής άμεση προμήθεια ολοκληρωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων για την επεξεργασία αστικών λυμάτων μπορεί να σχεδιαστεί δωρεάν
| τεχνολογία: | Διαχωρισμός μεμβράνης + Βιολογική επεξεργασία |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αφαίρεση του COD BOD NH-N P TSS |
| Χρώμα: | λευκό ή ως αίτημα |
Κίνα κατασκευή εξατομικευμένο ολοκληρωμένο εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων
| Λέξη κλειδί: | Σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 19100 κιλά |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Παρασκευαστής Άμεση ΜΒΡ ολοκληρωμένο σύστημα εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων ΜΒΒΡ
| Τύπος επεξεργασίας: | Αντίστροφη όσμωση, διήθηση, αφαλάτωση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V, 380V |
| Ισχύς (W): | 5kW |
Ολοκληρωμένος εξοπλισμός επεξεργασίας λυμάτων για την επεξεργασία υγρών αποβλήτων κλωστοϋφαντουργίας και βαφής, μονάδα επεξεργασίας λυμάτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V, 110V, 220V |
| Ισχύς (W): | 800W, 4000W |
Φίλτρο φίλτρου και φίλτρου πλαισίου
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Φίλτρο φίλτρου και φίλτρου πλαισίου |
| Βάρος: | 300-1000KG |
Plc Paper Waste Water Treatment Equipment 1 Year Warranty
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Product Name: | Paper Waste Water Treatment Equipment |
| Core Components: | Motor, PLC |
Stainless Steel Mining Wastewater Treatment Ultimate Solution
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Product Name: | mine water |
| Keywords: | Wastewater |
Custom Size Purification Tank SMC Moulded FRP With Video Technical Assistance
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Υπό πίεση δοχείο, αντλία, κινητήρας |
| Product name: | Domestic sewage treatment tank |
Τάνκος καθαρισμού χάλυβα άνθρακα Τάνκος επεξεργασίας αποβλήτων οικιακής χρήσης
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| core components: | Pressure vessel, Pump, motor |
| Ονομασία του προϊόντος: | Τάγμα επεξεργασίας λυμάτων οικιακής χρήσης |
Προσαρμοσμένο εξοπλισμό επεξεργασίας αστικών λυμάτων με υποστήριξη επεξεργασίας και χρώματος
| Product name: | Water |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Συσκευή: | τυποποιημένο κουτί |

