Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ modular water treatment system ] αγώνας 66 προϊόντα.
Πολυλειτουργικό εργοστάσιο επεξεργασίας βιομηχανικών λυμάτων
| Ονομασία προϊόντος: | Μέσα φίλτρου MBR |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας: | Αυτοματοποιημένο |
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
Προσαρμόσιμο βάρος kg Ενσωματωμένο εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων για βιομηχανικές θερμοκρασίες 5-40C
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
| Σχήμα: | Τετράγωνο Μοδονικό |
Προσαρμόσιμη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με παροχή ισχύος 220V/380V και μεγάλης χωρητικότητας 500L/h-10000L/h
| Σχήμα: | Τετράγωνο Μοδονικό |
|---|---|
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
5-40C Περιοχή θερμοκρασίας Σημείο επεξεργασίας λυμάτων Διάμετρος Μονουλικός σχεδιασμός 220V/380V τροφοδοσία
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων με πολυλειτουργική λειτουργία
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Εφαρμογή: | Μηχανές επεξεργασίας νερού από χάλυβα |
5-40C θερμοκρασία μονάδα επεξεργασίας λυμάτων 220V/380V τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων νοσοκομειακών λυμάτων μεταβλητής χωρητικότητας
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
|---|---|
| Υλικό: | Προσαρμοσμένο |
| συσκευασία: | τυποποιημένο κουτί |
500L/h-10000L/h Διήθηση Καθαρισμός λυμάτων με προσαρμόσιμο βάρος και μεγάλη χωρητικότητα
| Εφαρμογή: | Μηχανές επεξεργασίας νερού από χάλυβα |
|---|---|
| Βάρος: | Προσαρμοσμένο |
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
Προσαρμόσιμη αυτόματη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων από πάνω από το έδαφος εγκατάσταση βάρος kg Προσαρμόσιμη λειτουργία λειτουργία αυτόματη
| Τρόπος λειτουργίας: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Περιοχή: | Εξωτερικά |
| Εγκατάσταση: | Πάνω από το έδαφος |
Μεγάλης χωρητικότητας ολοκληρωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με αυτόματη λειτουργία και παραγωγικότητα 500L/h-10000L/h
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων Καθαρισμός λυμάτων |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
| Ονομασία προϊόντος: | Μέσα φίλτρου MBR |

