Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ modular water treatment system ] αγώνας 66 προϊόντα.
6.0KW Μονουλικό σύστημα επεξεργασίας νερού για κλιμακωτότητα Πιστοποιημένο από το CE Σύστημα διήθησης καθαρού νερού 2200KG
| Βάρος: | 2200Kg |
|---|---|
| Δύναμη: | 6.0KW |
| Ονομασία του προϊόντος: | καθαρή μηχανή νερού |
Μονδρικό σχεδιασμό φορητό μηχάνημα επεξεργασίας νερού με αυτόματο σύστημα τηλεχειρισμού PLC
| Λειτουργία: | Ηλεκτροχλωρίωση με άλμη |
|---|---|
| Συγκέντρωση: | 00,6% έως 0,8% |
| Εγγύηση: | 1 έτος για ολόκληρο το σύστημα |
Τεχνολογία βιοαντιδραστήρα με μεμβράνη PVDF Mbr Μονουλική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων
| Συνολική επιφάνεια μεμβράνης: | 360m3 |
|---|---|
| Ρύση νερού: | 100 m3/ημέρα |
| Λειτουργία: | Αυτοματοποιημένο |
Ολοκληρωμένο Μονάδα Επεξεργασίας Λυμάτων Μονάδα Επεξεργασίας Επεξεργασμένων Νερών Mbr MBBR Εγκατάσταση Επεξεργασίας Λυμάτων
| Δυναμικό: | Σύμφωνα με το πρότυπο των πελατών |
|---|---|
| Διάσταση: | 5.5x2x2m |
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία λυμάτων |
Τετράγωνο Μονουλικό Σταθμό Επεξεργασίας Λυμάτων Επεξεργασία λυμάτων 80-99% Επιτόκιο ανάκτησης σε περιβάλλον 5-40C
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Σχήμα: | Τετράγωνο Μοδονικό |
Εγκατάσταση αφαλάτωσης θαλασσινού νερού Υπερίφλεξη Σύστημα επεξεργασίας νερού αντίστροφης όσμωσης Μηχανή
| Σύστημα: | υδάτινο σύστημα αντίστροφης όσμωσης |
|---|---|
| Τύπος: | σύστημα διήθησης νερού |
| Εφαρμογή: | καθαρισμός νερού |
40,000 lts/h Φορητό σύστημα αφαλάτωσης λυμάτων
| Ποσοστό αφαλάτωσης: | ≥97% |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης: | 50%-75% |
| Δυναμικότητα: | 40,000lts/hr |
Εγκατάσταση επεξεργασίας αποβλήτων νοσοκομείου υψηλής χωρητικότητας 50Hz/60Hz Δίπλωμα ηλεκτρικής ενέργειας 500L/h-10000L/h
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων Καθαρισμός λυμάτων |
Πολυλειτουργικό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων υψηλής χωρητικότητας Προσαρμόσιμο βάρος kg Δυνατότητα 500L/h-10000L/h
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
|---|---|
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Επεξεργασία λυμάτων Πολυλειτουργικό εργοστάσιο επεξεργασίας λυμάτων
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Καθαρισμός λυμάτων Καθαρισμός λυμάτων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |

