Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ modular water treatment system ] αγώνας 66 προϊόντα.
Προσαρμόσιμα νοσοκομειακά εργοστάσια επεξεργασίας λυμάτων Χάλυβα άνθρακα σε περιβάλλον 5-40C
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Εξωτερική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με προσαρμόσιμο βάρος kg Αξιοποίηση 80-99% Δυνατότητα μακράς διαρκείας
| Περιοχή: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Πάνω από το έδαφος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
50Hz/60Hz Ηλεκτρική τροφοδοσία Σταθμός επεξεργασίας λυμάτων με τεχνολογία αρνητικής πίεσης Τρόπος αυτόματης λειτουργίας
| Βάρος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
Προηγμένη βιομηχανική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων από χάλυβα άνθρακα για βέλτιστες επιδόσεις
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| ικανότητα (παραγωγικότητα): | 500L/h-10000L/h |
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
Συσκευές αυτοματοποιημένης επεξεργασίας λυμάτων για τα οικιακά λυμάτων
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
|---|---|
| Τετάρτη: | 110v/220v/380v |
| Τρόπος ελέγχου: | Αυτόματος έλεγχος |
Μηχανή 100LPH για βιομηχανικό απόσταγμα νερού 100L/ώρα Μηχανή επεξεργασίας νερού SS304 & SS316L
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 100L/h |
| Βάρος (kg): | 100 κιλά |
Εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων από ανθρακικό χάλυβα με προσαρμόσιμο βάρος kg και λειτουργία αυτόματης λειτουργίας
| υλικό: | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
500L/h-10000L/h χωρητικότητα αυτόματη εγκατάσταση επεξεργασίας λυμάτων από ανθρακικό χάλυβα αυτόματη λειτουργία
| υλικό: | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων για την αστική βιομηχανία με ποσοστό ανάκτησης 80-99%
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
| Ποσοστό ανάκτησης: | 80-99% |
Ολοκληρωμένος εξοπλισμός επεξεργασίας λυμάτων για την επεξεργασία υγρών αποβλήτων κλωστοϋφαντουργίας και βαφής, μονάδα επεξεργασίας λυμάτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Διήθηση |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380V, 110V, 220V |
| Ισχύς (W): | 800W, 4000W |

