Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ modular water treatment system ] αγώνας 66 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματο σύστημα επεξεργασίας οικιακών λυμάτων με αυτόματο έλεγχο
| Τρόπος ελέγχου: | Αυτόματος έλεγχος |
|---|---|
| Χρήση: | Επεξεργασία νερού |
| Συνήθεια επεξεργασίας: | Υποστήριξη |
Προσαρμοσμένη βιομηχανική μονάδα επεξεργασίας λυμάτων για εξωτερικές εγκαταστάσεις
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
| Βάρος: | Προσαρμοσμένο |
0.25T/H ροή Οικιακό Εμπορικό Ολόκληρο Οίκημα RO Σύστημα Καθαρισμού Νερού Με Αντίστροφη Οσμωσία Με Αυτοματοποιημένο Ελέγχου PLC
| τροφοδοτικό: | 110V,220V,380V |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 0.2-500T/H Προσαρμοσμένο |
| Τύπος: | Σύστημα επεξεργασίας καθαρού νερού |
Τετράγωνο μοντελοποιημένο σχεδιασμό διήθηση επεξεργασία λυμάτων προσαρμόσιμο βάρος kg για λειτουργία
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο Μοδονικό |
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
Ενσωματωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων 5-40C για επεξεργασία αστικών λυμάτων
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Σχεδίαση, Βίντεο, Υπηρεσία επί τόπου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
Περιβαλλοντικά φιλικό εργοστάσιο επεξεργασίας αποβλήτων νοσοκομείων με τετράγωνο μοντελοποιημένο σχεδιασμό
| Κλειστή λέξη: | Σύστημα επεξεργασίας λυμάτων |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας: | Αυτοματοποιημένο |
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
110V/220V/380V μονάδα επεξεργασίας λυμάτων για αστικά λύματα
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή, PLC, αντλία, κινητήρας |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
| Χρώμα: | Προσαρμόσιμη |
Εξοπλισμός αποδοτικής επεξεργασίας λυμάτων για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, αγροκτήματα, καταστήματα τροφίμων και ποτών |
| Παραγωγικότητα: | Εξαρτάται από την ικανότητα |
Προηγμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με προσαρμοσμένο βάρος σε kg, χωρητικότητα 500-10000L/h
| Βασικά συστατικά: | Τροχαίο, δοχείο πίεσης, αντλία, τροχαίο, ρουλεμάν, κινητήρας, κινητήρα, PLC |
|---|---|
| Λειτουργία: | Πολλών χρήσεων |
| Εγκατάσταση: | Πάνω από το έδαφος |
Προσαρμοσμένη ολοκληρωμένη μονάδα επεξεργασίας λυμάτων με λειτουργία αυτόματης λειτουργίας
| Εγκατάσταση: | Πάνω από το έδαφος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |

