Όλα τα Προϊόντα
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εργοστάσιο διαχείρισης αποβλήτων
-
Εξοπλισμός καθαρισμού νερού
-
Σύστημα ανάκτησης νερού
-
Εξοπλισμός αφαλάτωσης θαλασσινού νερού
-
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Βιομηχανικό εργοστάσιο επεξεργασίας απόβλητου ύδατος
-
Εξοπλισμός επεξεργασίας αερίων αποβλήτων
-
Εξοπλισμός απομονωμένου εξοπλισμού επεξεργασίας νερού
-
ανταλλακτικά κατεργασίας ύδατος
-
ΜπαράμΕυχαριστώ την Yanjiang Environment που μου έδωσε επαγγελματικές απαντήσεις, έχω περισσότερα από δέκα έργα στο Ελ Σαλβαδόρ: έργα πολιτικών κατασκευών, επεξεργασία αστικών λυμάτων, επεξεργασία οικιακών λυμάτων,Υπηρεσία επεξεργασίας ιατρικών λυμάτων, κλπ. Ήταν πολύ επαγγελματίες και παρείχαν επαγγελματικές λύσεις σύμφωνα με την καθημερινή μου απόδοση νερού και την ποιότητα του νερού. -
ΠολυτελήΗ αποτελεσματικότητα επεξεργασίας αυτού του εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων είναι πολύ υψηλή, γεγονός που μπορεί να απομακρύνει γρήγορα και αποτελεσματικά τις επιβλαβείς ουσίες από τα λυματα και να διασφαλίζει ότι τα απόβλητα ανταποκρίνονται στα πρότυπα.
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
λέξεις-κλειδιά [ modular water treatment system ] αγώνας 66 προϊόντα.
Φιλτράρισμα χάλυβα άνθρακα Επεξεργασία λυμάτων 220V/380V Ηλεκτρική παροχή σε βιομηχανικά εργοστάσια επεξεργασίας λυμάτων
| Βάρος (kg): | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 5-40°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 220v/380v, 50Hz/60Hz |
Διαλυμένος αέρας Φλοτάρισμα Απορριμμάτων Εγκαταστάσεις επεξεργασίας αποβλήτων Μηχανές καθαρισμού νερού Συστήματα DAF SS Απομάκρυνση BOD
| Υλικό: | Άλλοι χάλυβες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλό υδραυλικό φορτίο με σκίμερ |
| Λειτουργία: | Απομάκρυνση SS Απομάκρυνση BOD |
50000L/H Εξοπλισμός αντιστροφής οσμωσίας ενός σταδίου RO Εξοπλισμός υπερκαθαρού νερού 500000 kg
| Βασικά συστατικά: | Υπό πίεση δοχείο, αντλία, PLC, μεμβράνη αντίστροφης όσμωσης |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Παραγωγικότητα: | 50000 λίτρα/ώρα |
Ενσωματωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων Υπόγειου Τύπου για Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων Οικιακών Περιοχών, με μεγάλη ζήτηση
| Τύπος επεξεργασίας: | διήθηση |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 50000L/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | ΑΝΤΛΙΑ |
Προσαρμοσμένος Αυτόματος Ολοκληρωμένος Εξοπλισμός Επεξεργασίας Λυμάτων Βιομηχανικών Εργοστασίων
| Όνομα προϊόντος: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός επεξεργασίας απόβλητου ύδατος |
|---|---|
| Εύρος χωρητικότητας: | 5-5.000 τόνοι/ημέρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Αντλία, κινητήρας |
Τύπος εμπορευματοκιβωτίου MBR Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων αποβλήτων
| Τύπος επεξεργασίας: | Βιολογική θεραπεία κρεβατιού |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 2000 λίτρα/ώρα |
| Βασικά εξαρτήματα: | Κινητήρας, PLC |
Μονάδα αφαλάτωσης θαλασσινών λιμνών για γεωργική άρδευση
| Μέγεθος: | 1.5*0.78*1.7 ((m) |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.65kw |
| Τύπος: | Εξοπλισμός καθαρισμού νερού |
Συστήματα επεξεργασίας λυμάτων 10 κυβικά μέτρα την ημέρα για κατοικίες
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 2 έτη |
| Βασικά συστατικά: | αντλία, PLC, ανεμιστήρας, ενότητα μεμβράνης MBR |
6m2 Συστήματα επεξεργασίας νερού με ενσωματωμένες υδραυλικές εγκαταστάσεις με ενσωματωμένες υδραυλικές εγκαταστάσεις
| Βάρος: | 17 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600*40*760mm |
| Παραγόμενο νερό: | Αμβλύνεια < 0,3 NTU SS=0 SDI< 4 |
Σφαγείο Εργασιακό εξοπλισμό επεξεργασίας λυμάτων 3000L/h BOD Απομάκρυνση οικιακών λυμάτων
| Τόπος καταγωγής: | Χενάν, Κίνα |
|---|---|
| Παραγωγικότητα: | 3000L/H |
| Βάρος (kg): | 4000 κλ |

